pracownik pomocniczy przy produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków-Czyżyny, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta , z branży tytoniowej,poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 24148
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków-Czyżyny

Zakres obowiązków:
  • praca na produkcji
  • pomoc w  obsłudze maszyn
  • segregacja produktów tytoniowych
  • przebieranie krajanki
  • (szczegółowy zakres obowiązków zależny od działu produkcji)

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • sprawność manualna
  • mile widziane doświadczenie

Oferta:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • praca 3-zmianowa, system 4-brygadowy
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + dodatek nocny (4,50 zł brutto/h) + niedziele i święta płatne 100%
  • dofinansowanie do posiłków
  • prywatna opieka medyczna

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)