pracownik pomocniczy produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży recyklingu tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 22629
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Płock

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • prace pomocnicze
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • mile widziane również panie z uprawnieniami na wózki widłowe

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie minimalne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)