PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI

Boryszew HR Service

Niemcy, Ohrdruf, zagranica

Boryszew HR Service Sp. z o.o. – jesteśmy toruńską agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 10193, będącą częścią Grupy Kapitałowej Boryszew. Specjalizujemy się w rekrutacji i użyczaniu pracowników zarówno na rynek polski jak i niemiecki. Naszym pracownikom oferujemy godziwe i uczciwe warunki pracy oraz płacy, ponadto dbamy o ich kompleksowa obsługę od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia pracy.
Obecnie poszukujemy dla jednego z naszych klientów osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Ohrdruf

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • kontrola wizualna gotowego produktu
  • komisjonowanie wysyłek, załadunku i transportu

Wymagania:

  • silna motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • nastawienie na dłuższą współpracę
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu
  • przyjazna atmosfera
  • pomoc polskiego koordynatora
  • zakwaterowanie w obiekcie hotelowym(pokoje 2 osobowe)

Dla jednego z naszych klientów w Niemczech poszukujemy osób na niżej wymienione stanowisko:

Zainteresowane osoby prosimy do przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.