Pracownik pomocniczy produkcji

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Zadania

  • montaż sprzętu AGD
  • raportowanie pracy
  • pakowanie
  • kontrola jakości

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • pełna dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendy
  • zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
  • precyzja i zdolności manualne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • pracę od zaraz
  • atrakcyjny system premiowania
  • bezpłatny transport z Łęczycy i Ozorkowa
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie produkcyjnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: