Pracownik pomocniczy montażu - jedna zmiana!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI

  • pomocnicze prace montażowe (sklejanie, zgrzewanie, skręcanie, oklejanie)
  • składanie elementów na podstawie przekazanej instrukcji
  • oklejanie opakowań zbiorczych
  • kontrola jakości wyrobów

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w uparciu o umowę-zlecenie
  • pracę od zaraz na jedną zmianę w godzinach 8:00-16:00
  • wolne weekendy
  • pierwszego dnia szkolenie przygotowujące do pracy
  • perspektywę długofalowej współpracy
  • możliwość awansu oraz zdobycia cennego doświadczenia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 894.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy