Pracownik pomocniczy montażu - jedna zmiana / wolne weekendy!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Dlaczego warto:

  • zatrudniamy Cię na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • masz wolne weekendy - pracujesz od poniedziałku do piątku
  • pracujesz tylko na jedną zmianę (8:00-16:00)
  • nie musisz mieć doświadczenia - zapewniamy szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracujesz w dobrej atmosferze i w pomocnym zespole
  • zapewniamy Ci opiekę konsultanta personalnego oraz przejrzyste zasady współpracy

Zadania:

  • pomocnicze prace montażowe z użyciem elementów drewnianych (sklejanie, zgrzewanie, skręcanie, oklejanie)
  • składanie elementów na podstawie przekazanej instrukcji
  • oklejanie opakowań zbiorczych

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Zainteresowany/a? Już teraz wyślij swoje CV!
Koniecznie zabierz ze sobą znajomych - razem pracuje się raźniej!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.