Pracownik pomocniczy montażu 14,04 zł brutto/h

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Łódź

Nasza oferta:
umowę o pracę tymczasową
pełen etat
możliwość nawiązania stałej współpracy
system premiowy
Multisport, grupowe ubezpieczenie
już po miesiącu stawka 13,16 zł brutto, a od 1 siepnia 14,05 zł brutto/h

Zadania:
dostarczanie komponentów pracownikom montażu
obsługa paleciaka
dźwiganie komponentów

Nasze oczekiwania:
gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku