pracownik pomocniczy mixu i paletyzacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Banino k. Gdańska, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta z branży spożywczej obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr ref.: 42525
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Banino k. Gdańska

Zakres obowiązków:
  • ręczne układanie kartonów na paletach euro
  • transport w obrębie działu
  • dbałość o jakość pracy i bezpieczeństwo

Oczekiwania:
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć wyrobienia - pokrywamy koszt
  • chęci do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dyspozycyjność

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową z gwarancją wszystkich praw pracowniczych
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
  • zakupy w sklepiku zakładowym (oferujemy atrakcyjne ceny produktów marki Unilever: Algida, Dove, Rexona, Domestos, Lipton)
  • praca w ciepłych warunkach
  • szczególna troska o bezpieczeństwo pracy
  • wdrożenie do pracy przez doświadczonych pracowników
  • bezpłatny transport do pracy i z pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)