Pracownik pomocniczy (m/k) przy obsłudze kas

Trenkwalder

Janki, Polska, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Janki, Polska
Obowiązki:
  • aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą pomocniczą przy obsłudze kas w sklepie z artykułami wykończenia wnętrz i dla majsterkowiczów,
  • miejsce zlecenia: Janki.

Wymagania:
  • dyspozycyjność w każdy poniedziałek, środę, piątek i sobotę w godzinach od 11.00 do 19.00,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy - dla osób bez doświadczenia przyuczenie,
  • pełnoletność.

Oferujemy:
  • umowę-zlecenie z pełnym ubezpieczeniem,
  • stawkę 21 zł brutto/godzinę, a dla osób uczących się i studentów 21 zł netto,
  • możliwość udziału w kolejnych zleceniach.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy