pracownik pomocniczy do procesu obróbki metalu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Dla naszego Klienta firmy z lidera nowych technologii, poszukujemy:

Nr ref.: 33021
Praca stała
Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przygotowanie komponentów do dalszego procesu produkcyjnego
  • praca w systemie zmianowym (3 zmiany)

Oczekiwania:
  •  umiejetność korzystania z narzędzi do obróbki metal u( piła, pilnik, gietarka )
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:
  • umowę o pracę
  • od 2200- 2700 brutto
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kartę multisport
  • prywatną opiekę medyczną

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)