Pracownik Pomiaru Natężenia Ruchu Drogowego

TLD Project Tomasz Bzdyra

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma TLD Project poszukuje osoby na stanowisko:

Powiaty: zawierciański, myszkowski, lubliniecki, będziński, Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:
Zadaniem osoby na tym stanowisku jest zliczanie przejeżdżających pojazdów, w jednym z punktów pomiarowych (w okolicach swojego miejsca zamieszkania) w wyznaczonym terminie. Jeden panel pomiarowy to 8 godzin. Data pierwszego pomiaru: 17 marca 2015 (wtorek).
Obowiązkiem osoby na tym stanowisku będzie wpisanie wyników pomiarów w otrzymany formularz
i przedłożenie go firmie TLD Project.

Szukamy osób na terenie całego województwa śląskiego. Jeśli mieszkasz w innym niż podany w tym ogłoszeniu rejonie, znajdź nasze pozostałe ogłoszenia lub wyślij maila na podany adres z informacją o interesującym Cię obszarze.
Jeśli masz znajomych, z województwa śląskiego, którzy mogą być zainteresowani naszym ogłoszeniem, będziemy wdzięczni za jego przekazanie.

Oferta:
13 PLN / h netto
Zwrot kosztów dojazdu do punktu pomiaru
Możliwość współpracy podczas 6 pomiarów w 2015 roku
Umowa zlecenie

Wymagania

Wymagania:
Dyspozycyjność (1-6 dni w ciągu roku)
Terminy pomiarów:
17 marzec; 9 lipiec; 12 lipiec; 7 październik (w ciągu dnia / w ciągu nocy); 6 grudzień
Nie ma obowiązku uczestnictwa we wszystkich pomiarach
Samochód własny lub pożyczony na dzień pomiaru
Sumienność
Dokładność
Swoboda w korzystaniu z telefonu komórkowego oraz poczty e-mail
Nie wymagamy doświadczenia
Mile widziani studenci

Prezentacja firmy

Firma z branży inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Na okres 6 pomiarów do końca 2015
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
zwrot kosztów dojazdu do punktu pomiaru
Branża / kategoria:
Praca Inne