PRACOWNIK OPERACYJNY/ KIEROWCA

Autologic sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

STUDIUJESZ?

Jesteś człowiekiem aktywnym, lubisz pracować w terenie, i szukasz zajęcia w elastycznym systemie czasu pracy?

Mamy dla Ciebie dobrą propozycję!

Praca polega na realizacji zleceń związanych z relokacją pojazdów należących do naszych klientów. Nasi pracownicy wydają nowe pojazdy, odprowadzają samochody na umówione wizyty serwisowe (np. wymiany opon), odbierają pojazdy po zakończeniu kontraktów najmu. Obsługujemy samochody do 3,5T.

Osoby spełniające nasze wymagania i zainteresowane współpracą prosimy o złożenie aplikacji zawierającej klauzulę zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta:

  • praca o charakterze dorywczym, a dla wybranych studentów niestacjonarnych w wymiarze pełnego etatu
  • elastyczny system pracy - pracujesz gdy masz czas i chęć
  • kontakt z samochodami od Fiata 500 po Porsche.
  • wynagrodzenie zależne od ilości zrealizowanych pojedynczych zleceń
  • zwrot kosztów dojazdów
  • zlecenia lokalne i krajowe
  • NIE jest to praca kuriera ani kierowcy dla firm typu UBER

Obowiązki:

  • wydania nowych aut z transportem od dilera do użytkownika
  • transporty aut do i z serwisu
  • odbiory aut po kontrakcie najmu z transportem na place składowe

Kogo szukamy:

  • studentów w wieku 21 do 26 lat
  • studentów studiów dziennych i niestacjonarnych
  • osób prowadzących działalność gospodarczą

Wymagania:

  • STATUS STUDENTA dziennego lub niestacjonarnego
  • prawo jazdy kat. B od min. 2 lat, poparte praktyką w prowadzeniu aut,
  • min. 2 dni robocze w tygodniu wolne od zajęć (nie muszą być te same i każdego tygodnia)
  • niekaralność
  • dostęp do poczty elektronicznej
  • kultura osobista
  • odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Autologic Sp. z o. o. - jesteśmy nowoczesną firmą outsourcingową, świ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta, Praca Inne