PRACOWNIK OPERACYJNY/KIEROWCA

Autologic sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy odpowiedzialnych pracowników, dobrych kierowców i pasjonatów motoryzacji, którym zlecimy relokację pojazdów naszych klientów.

Zatrudnimy osoby z terenu Warszawy, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Łodzi, Bydgoszczy, Torunia, Gdańska i Szczecina.

Praca polega na realizacji zleceń związanych z relokacją pojadów należących do naszych klientów. Nasi pracownicy m.in. odprowadzają samochody na umówione wizyty serwisowe (np. wymiany opon), po których wykonaniu odstawiają pojazdy spowrotem do użytkowników. Obsługujemy głównie samochody sosobowe.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują dodatkowego zajęcia i pracy dorywczej w elastycznym systemie czasu pracy.

Sezon Jesień 2016 rozpoczynamy zmianą systemu naliczania stawek, skutkującą wyższym wynagrodzeniem. Mamy nadzieję, że propozycja spotka się z pozytywnym odbiorem i przyniesie wymierne korzyści naszym pracownikom, a nam przysporzy wielu dobrych i zaangażowanych kierowców.

Osoby spełniające nasze wymagania i zainteresowane współpracą prosimy o złożenie aplikacji zawierającej klauzulę zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania

- mile widziani kandydaci w wieku od 21 do 26 lat, studenci studiów dziennych lub zaocznych;
- prawo jazdy kat. B od min. 2 lat, poparte praktyką w prowadzeniu aut;
- min. 2 dni w tygodniu wolne od zajęć;
- wysoka kultura osobista;
- zerowe konto punktów karnych;
- dostęp do poczty elektronicznej i skanera.

Prezentacja firmy

Autologic Sp. z o. o. - jesteśmy nowoczesną firmą outsourcingową, świ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive