PRACOWNIK OPERACYJNY/KIEROWCA

Autologic sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy odpowiedzialnych pracowników, dobrych kierowców i pasjonatów motoryzacji, którym zlecimy relokację pojazdów naszych klientów.

Zatrudnimy osoby z terenu Warszawy, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Łodzi, Gdańska, Bydgoszczy i Torunia.

Praca polega na realizacji zleceń związanych z relokacją pojazdów należących do naszych klientów. Nasi pracownicy m.in. wydają nowe pojazdy, odprowadzają samochody na umówione wizyty serwisowe (np. wymiany opon), odbierają pojazdy po zakończeniu kontraktów najmu. Obsługujemy głównie samochody osobowe.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują dodatkowego zajęcia i pracy dorywczej w elastycznym systemie czasu pracy. W okresie zatrudnienia pracownicy decydują o tym kiedy mogą i chcą pracować.

Osoby spełniające nasze wymagania i zainteresowane współpracą prosimy o złożenie aplikacji zawierającej klauzulę zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania

  • mile widziani kandydaci w wieku od 21 do 26 lat, studenci studiów dziennych lub zaocznych, lub osoby prowadzące działalność gospodarczą;
  • prawo jazdy kat. B od min. 2 lat, poparte praktyką w prowadzeniu aut;
  • min. 2 dni w tygodniu wolne od zajęć;
  • wysoka kultura osobista;
  • zerowe lub niskie konto punktów karnych;
  • dostęp do poczty elektronicznej i skanera.

Prezentacja firmy

Autologic Sp. z o. o. - jesteśmy nowoczesną firmą outsourcingową, świ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta