Pracownik operacyjny / kierowca nr ref. POK/W-Ł-B-T

Autologic sp. z o.o.

Wrocław, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Katowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jako nowoczesna firma outsourcingowa świadcząca usługi z zakresu usług door-to-door, wynajmu pracowników technicznych i organizacji sprzedaży używanych samochodów specjalizujemy się w obsłudze największych firm wynajmu długoterminowego oraz dużych podmiotów użytkujących floty samochodów.
Poszukujemy przedstawicieli naszej firmy w większych miastach Polski (Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Szczecin, Kraków, Katowice, Wrocław ), którym powierzymy pojazdy naszych klientów w celu odprowadzenia ich pod wskazany adres i w określonym w zleceniach celu.

Osoby spełniające nasze wymagania i zainteresowane współpracą z nami mogą również składać aplikacje na naszej stronie wypełniając zamieszczony tam formularz, podając nr ref oraz umieszczając klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych.

Wymagania

- wiek od 21 do 26 lat, studenci studiów dziennych lub zaocznych,
- osoby pracujące w sytemie zmianowym,
- min. 2 dni w tygodniu wolne od zajęć,
- odpowiedzialność, wygląd zewnętrzny wzbudzający zaufanie,
- prawo jazdy kat. B od min 2 lat, poparte praktyką w prowadzeniu aut,
- zerowe konta punktów karnych,
- dostęp do poczty elektronicznej i skanera.

Mile widziane
- własny samochód,
- min komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Autologic Sp. z o. o. - jesteśmy nowoczesną firmą outsourcingową, świ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
min 6 miesięcy
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Praca dla studenta