Pracownik ogólnobudowlany

InterKadra Sp. z o.o.

Saint-Tropez, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra Sp z o.o. InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i
Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą
godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na
stanowisku:

Pracownik budowlany- Murarz

Miejsce pracy:Francja/Saint-Tropez

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- kompleksowe prace murarskie
- szalowanie
- lanie betonu
- wykończenia

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa o pracę tymczasową
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone
- dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży
- możliwość pracy w nadgodzinach
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
- oferujemy długotrwałą współprace
- opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu.

Kontakt: 731 750 870
To właśnie Ciebie szukamy!
Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- samodzielność w wykonaniu powierzonych prac

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
dodatek transportowy, darmowe zakwaterowanie, dodatek żywieniowy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna