Pracownik Ogólnobudowlany / Wykończenia Wnętrz

fortido.fi

Finlandia LOHJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Fiński pracodawca Fortido Oy poszukuje do pracy na terenie Finlandii pracowników ogólnobudowlanych / wykończenia wnętrz. Oferujemy:

  • Umowę na warunkach Fińskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne 50% - 100%)
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (odpłatne)
  • Pierwszy przelot opłacony przez pracodawcę
  • Odzież ochronna zapewniona przez pracodawcę

Opis stanowiska:

  • Prace ogólnobudowlane
  • Prace na zewnątrz i wewnątrz budynków:
  • malowanie,szpachlowanie,tynkowanie, układanie płytek, murowanie, montaż paneli, montaż wykładzin podłogowych, montaż płyt G/K, itp.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i dokładność

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikuj bądź o kontakt telefoniczny 606 831 062

Prezentacja firmy

Firma Fortido Oy zatrudnia pracowników w przemyśle budowlanym i metalur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy