Pracownik ogólnobudowlany – sucha zabudowa

Austropol

Austria, rejon Graz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- montaż ścianek działowych i sufitów podwieszanych wg dokumentacji technicznej,
- obróbka płyt GK ,
- szpachlowanie spoin,
- wykonywanie prac według rysunku technicznego.

Oferujemy:

- interesującą pracę w stabilnej firmie,
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
- zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy w środowisku niemieckojęzycznym (warunek konieczny!),
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- zaangażowanie i motywacja do pracy,
- samodzielność w wykonywanych czynnościach i umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat B (mile widziany własny samochód),
- rzetelność, punktualność,
- dbałość o wysoką jakość wykonanej pracy,
- doświadczenie w pracach z zakresu suchej zabudowy,
- znajomość technik dociepleniowych,
- komunikatywność,
- zaangażowanie i chęć do pracy,
- zdolność do pracy na wysokościach.

Prezentacja firmy

Firma oferuje usługi w zakresie budownictwa w systemach generaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
40PLN - 45PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie