Pracownik ogólnobudowlany - monter instalacji elektrycznych

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Gilly-sur-isere, zagranica

Opis stanowiska pracy

• demontaż/montaż instalacji elektrycznych w apartamentach
• prace remontowe i ogólnobudowlane
• przygotowanie ścian do malowania (po wymianie instalacji)
• szpachlowanie i gruntowanie ścian
• malowanie powierzchni ścian i inne prace wykończeniowe
• przestrzeganie przepisów BHP i czystości w miejscu pracy

Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową adekwatną do posiadanego doświadczenia
• dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
• możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach
• zakwaterowanie i auto na dojazdy do pracy
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku montera instalacji elektrycznych / elektryka budowlanego
• znajomość charakterystyki remontów pod klucz
• dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
• biegła obsługa elektronarzędzi (niezbędna przy docinaniu płytek na wymiar)
• umiejętność czytania planów i rysunków
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• nastawienie na wielozadaniowość
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
• mile widziane (niekonieczne!) uprawnienia SEP

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis