Pracownik ogólnobudowlany / fundamenty

W&F Detacheringen BV

Eersel / Holandia , zagranica

Opis stanowiska pracy

 Do obowiązków na tum stanowisku będzie należało:

• wykonanie szalunków,

• wylanie fundamentów,

• rozbieranie szalunków.

Wymagania:

• doświadczenie w pracach budowlanych przy fundamentach,

• VCA (koniecznie),

• umiejętność pracy w zespole,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

• zaangażowanie.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO ,

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,

• dobre warunki mieszkaniowe,

• ubezpieczenie zdrowotne,

• opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Prosimy o nadsyłanie angielskojęzycznych CV wraz z aktualnym zdjęciem.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Prezentacja firmy

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet sta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie