Pracownik ogólnobudowlany / Dociepleniowiec

MR Construction Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma MR Construction Sp. z o.o. z 20 – letnim stażem działa w szeroko rozumianej branży budowlanej jako wykonawca robót i w związku z ciągłym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY/DOCIEPLENIOWIEC

GWARANTUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju poprzez regularne szkolenia
- wynagrodzenie w przedziale 35-47 zł/m2 zawsze na czas
- wyjazdy integracyjne oraz przyjazną atmosferę pracy
- możliwość zakwaterowania
- ubezpieczenie grupowe
-posiłki regeneracyjne w okresie jesienno - zimowym

Wymagania

- zaangażowanie
- uczciwość
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
- predyspozycje do pracy na wysokości powyżej 3m

Prezentacja firmy

Firma budowlana MR Construction Sp. z o.o. z 20 – letnim stażem działa w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne