Opis stanowiska pracy

Grupa Komandos_ z siedzibą w Krakowie przy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej

Gwarantujemy:

1. Stabilność zatrudnienia
2. Możliwość rozwoju zawodowego
3. Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki zadaniowe

Wymagania:

1. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
2. Bezwzględnie wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji wraz ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji do dnia 25.10.2015 roku.

Spółka zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

GRUPA KOMANDOS jest profesjonalną koncesjonowaną firmą ochrony ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji