Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony

Opis stanowiska:

• ochrona prywatnej posesji (całodobowa)

• praca na zmiany w młodym zespole (3 osoby)

• dodatkowe zadania związane z funkcjonowaniem domu (transport ludzi, rzeczy, inne ustalone pomiędzy pracownikiem a właścicielem posesji)

Wymagania:

• niekaralność

• dyspozycyjność

• wiek do 35 roku życia

• mile widziane doświadczenie w ochronie, kursy, licencje

• wysoka kultura osobista

• czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• elastyczny czas pracy

• umowę zlecenie

• pracę w miłej atmosferze

• indywidualne podejście do pracownika

• komfortowe warunki pracy (osobne pomieszczenie, monitoring)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Klient InfoPraca.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ochrona