Opis stanowiska pracy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: BIELANY WROCŁAWSKIE- obiekt logistyczny

Zakres zadań:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  • kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Wymagania:

  • niekaralność,
  • zdecydowanie,
  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie miesięczne w granicach 3000 zł - 4000 zł brutto,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość wypracowania godzin nadliczbowych,
  • premia za brak nieplanowanych absencji,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • świadczenia z ZFŚS (pożyczki, zapomogi, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci pracowników),
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ochrona, Praca Inne