Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób chętnych do pracy w Ochronie. Miejsce pracy: hotel w CENTRUM Bydgoszczy.

 * MILE WIDZIANE: osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat;
  • przeszkolenie;
  • pełne umundurowanie;
  • pracę w systemie zmianowym,

Wymagania:

Dyspozycyjność i niekaralność;

*Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 724 001 777 albo 885 137 000.

Wymagania

Prezentacja firmy

INTER GROUP to kompleksowa propozycja świadczenia usług wysokiej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ochrona, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka