PRACOWNIK OBSŁUGI ZWROTÓW PRODUKTÓW

Staff In sp. z o.o

Kopytów (Błonie), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 11088.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagania

Nr ref. POZP/0915/BŁO

Od kandydatów wymagamy:

NIE JEST WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE NA WW. STANOWISKU
- dyspozycyjności,
- gotowości do pracy w systemie zmianowym,
- spostrzegawczości i dbałości o szczegóły,
- sumienności i pracowitości,
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- chęci do wykonywania prac magazynowych.

Kandydatom oferujemy:
- pracę w 6- 14, 14- 22,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- ofertę pracy tymczasowej,
- możliwość rozwoju zawodowego – NOWO OTWARTY MAGAZYN.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Staff In sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku i jest a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka