Pracownik obsługi technicznej

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mielec

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów do Działu Produkcji na stanowisko:

Pracownik Obsługi Technicznej

Celem stanowiska jest utrzymanie ciągłości pracy na linii produkcyjnej, kontrola nad optymalną wydajnością maszyn, nadzór nad eksploatacją oraz bieżące usuwanie wad technicznych.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii lakierniczej i metalizacyjnej.
  • Realizowanie planu produkcyjnego na linii lakierniczej zgodnie z wytycznymi czasowymi, ilościowymi i jakościowymi
  • Minimalizowanie strat surowców w trakcie ustawień i produkcji, wybrakowań.
  • Osiąganie optymalnej zdolności produkcyjnej dla danego.
  • Rejestrowanie zużycia surowców i mediów.
  • Przezbrajanie linii lakierniczej i minimalizowanie czasu przezbrojeń.
  • Minimalizowanie ilości detali zużywanych do ustawień.
  • Raportowanie wyników pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Wykonywanie czynności obsługi linii zgodnie z przyjętymi terminami przeglądów i prowadzanie wymaganych zapisów oraz przedstawianie listy części zamiennych do zakupu.
  • Współpraca z Technologiem-Chemikiem.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum pół roku.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności manualne, dokładność, rzetelność, spostrzegawczość.
  • Dobra znajomość systemów klasy ERP.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office: Word i Excel.
  • Mile widziane uprawnienia - E - elektroenergetyczne do 1 kV - grupa I.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywny jęz. angielski.
  • Mile widziane doświadczenie w lakiernictwie.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.