pracownik obsługi sklepu internetowego

Bimex Sp. j.

Września, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
-aktualizowanie informacji o ofercie sprzedaży
-kompletowanie informacji o nowych produktach
-wprowadzanie produktów do bazy sklepu
-aktualizowanie bazy produktów
-przygotowanie prostej grafiki do sklepu
-sprawdzanie poprawności informacji zawartych na stronie sklepu

Oferujemy:
-naukę zdobywania doświadczenia zwodowego
-dużo samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
-pracę w młodym, dynamicznym i małym zespole
-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

W aplikacji prosimy o podanie możliwości czasowych. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U. nr 133 poz.883)"

Wymagania

Wymagania:
-swoboda w obsłudze komputera
-łatwość w poruszaniu się po internecie
-podstawowa znajomość jednego z programów do obróbki grafiki (Photoshop,/ Gimp /inny- prosimy o podanie)
-umiejętność organizacji własnej pracy

Dodatkowe atuty:
-znajomość branży e-commerce
-znajomość języka HTML, CSS
-orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Prezentacja firmy

Firma Bimex s.j. Rogozińska Anna Nowak Grażyna z siedzibą we Wrze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 700PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż