Pracownik obsługi sklepu internetowego

Magnolia

Moszczenica k. Piotrkowa Tryb., łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rowojem, poszukujemy pracownicy obsługi sklepu internetowego branży modowej (odzież, obuwie, dodatki).
Miejsce pracy: Moszczenica k/Piotrkowa Tryb.

Obowiązki:

- obsługa sklepu internetowego,
- telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
- obsługa klientów sklepu, zamówień i wysyłek
- aktywną sprzedaż i doradztwo dotyczące asortymentu
- przygotowanie zdjęć i opisów produktów,
- dodawanie nowych ofert produktów,

Wymagania:

- biegła obsługa komputera
- swobodne poruszanie się po internecie
- umiejętność wyszukiwania, selekcji i przetwarzania informacji
- swobodne posługiwanie się poprawna polszczyzną
- umiejętność redagowania tekstów (opisy produktów, teksty na strony sklepu, korespondencja z klientami itp.)
- wysoka kultura osobista,
- sumienność i poważny stosunek do powierzonych zadań
- kreatywność
- duża motywacja oraz dokładność w pracy
- zainteresowanie modą, znajomość aktualnych trendów

Dodatkowe atuty:

- doświadczenie w prowadzeniu lub obsłudze sklepu internetowego
- znajomość obróbki plików graficznych - Adobe Photoshop
- obsługa programu magazynowego Subiekt GT

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą online odzieży damskiej. W zwią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce