Pracownik obsługi maszyn produkcyjnych- wtryskarek( Pabianice)

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Pabianice

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o zasięgu europejskim. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej Certyfikat: 3000/3 i Doradztwa Personalnego Certyfikat: 3000/2. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik obsługi maszyn produkcyjnych- wtryskarek

Obowiązki:
- obsługa maszyn produkcyjnych- wtryskarek;
- czyszczenie elementów maszyny;
- kontrola jakości wyprodukowanych elementów

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową;
- pracę w systemie 3-zmianowym;
- stabilność zatrudnienia;
- atrakcyjne wynagrodzenie: 12,50 zł/h brutto.

Wymagania:
- zdolności manualne;
- dobry stan zdrowia;
- gotowość do pracy w systemie zmianowym;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez formularz zgłoszeniowy bądź o dostarczenie dokumentów aplikacyjnych do naszego biuro mieszczącego się przy ul.Tomaszowskiej 7 w Łodzi od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: