Pracownik obsługi klienta

Benett People Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki:

- przeszukiwanie sieci pod kątem potencjalnych klientów,
- wykonywanie telefonów do potencjalnych klientów,
- obsługa zapytań od klientów,
- budowanie długofalowych relacji z klientami,
- dbanie o wysoką jakość obsługi.

Oczekiwania:

- wykształcenie min. średnie.
- dobra obsługa komputera,
- mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta,
- komunikatywność i dobra dykcja.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- stałe godziny pracy,
- realna możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze sprzedaży,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.