Pracownik obsługi klienta

LeasingTeam Sp. z o.o.

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Sprzedaż umów abonamentowych na dostarczanie energii elektrycznej,
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• Realizacja planów sprzedażowych,
• Budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Wymagania

• Wysokie umiejętności interpersonalne,
• Umiejętności pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych relacji,
• Nastawienie na realizację celów - wysoka determinacja w działaniu,
• Umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów, dobór właściwych rozwiązań/usług,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
• Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku energii elektrycznej.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
14PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Energetyka