Opis stanowiska pracy

Szukamy młodych osób do pracy w naszym zespole na stacji Paliw Orlen w Siedlcach
w charakterze pracownika obsługi klienta w sklepie jak również na podjeżdzie. Poszukujemy osób ambitnych,komunikatywnych, z miłą aparycją i wysoką kulturą osobistą, odpowiedzialnych.Spróbuj połączyć naukę z pracą a zdobędziesz cenne doświadczenie w osiąganiu celów i przekraczania barier w kontaktach z klientami

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres mailowy. Skontaktuję się z wybranymi osobami.
Proszę o dopisanie formuły:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133, poz. 883"

Wymagania

pozytywne nastawienie,chęć osiąganie celów i osobistego rozwoju

Prezentacja firmy

Stacja Paliw Orlen.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie