Pracownik Obsługi Klienta / Pracownik Kuchni

Amrest Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w KFC w Galerii Victoria
Na stanowisku Obsługa Gości lub Pracownik Kuchni

NASZA OFERTA
ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju
praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole
szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA
pozytywna energia i pomysłowość
otwartość i komunikatywność
dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność
książeczka do celów sanepidarno-epidemiologicznych mile widziana
ukończony osiemnasty rok życia

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
szkoleniowa trzymiesięczna- kolejna o pracę
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9,3PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ premie za dobre wyniki w pracy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie