Pracownik obsługi klienta e-commerce

Foram

Karpicko, k.Wolsztyn , Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma FORAM z siedzibą w Karpicku zatrudni pracownika na stanowisko: Pracownik obsługi klienta e-commerce

Opis stanowiska:

  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientem detalicznym,
  • obsługa portali sprzedażowych Allegro/E-bay/Amazon,
  • obsługa wewnętrznych programów obsługujących zamówienia.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającego komunikację z klientem,
  • dobrą znajomość obsługi komputera,
  • sumienność oraz dokładność,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • szkolenie na stanowisku pracy
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • pracę w godzinach 7.00 – 15.00
  • przyjazną atmosferę,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • korzystne warunki wynagradzania,
  • możliwość rozwoju.

Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem na stałe jak i również tylko w okresie wakacyjnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, w której należy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma FORAM Sp. z o.o. sp.k., znana także pod marką Artforma, to czołowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa