Pracownik Obsługi Kancelaryjnej - Wrocław

Work-Point

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Obsługi Kancelaryjnej nr ref. WR-AR-052016

rodzaj pracy: tymczasowa umowa zlecenia, od zaraz do 30.09.2016r. z możliwością przedłużenia, w pełnym wymiarze.

miejsca pracy : Wrocław

Zakres obowiązków:

- organizacja obiegu dokumentów,
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- przygotowanie do wysyłki,
- wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
- obsługa Systemy obiegu dokumentów
- pozostałe czynności związane z obsługą dokumentów.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie ( preferowane wyższe ),
- dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE) oraz urządzeń biurowych,
- doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi,
- doświadczenie w pracy w kancelarii i z obiegiem dokumentów stanowi dodatkowy atut,
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
- umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

Oferujemy:

- pracę w dużej korporacyjnej firmie,
- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
- wynagrodzenie 10,94 zł brutto za godzinę pracy,

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego WR-AR-052016. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 5365

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do 30.09.2016 możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat