Pracownik obsługi Help Desk

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy systemów nawigacyjnych i map cyfrowych na rynku nawigacji samochodowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

• Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów Firmy
• Udzielanie informacji użytkownikom na temat użytkowania sposobu użytkowania urządzeń i oprogramowania GPS
• Doradztwo w zakresie sprzętowym i systemowym
• Nanoszenie aktualizacji na mapy w wewnętrznym programie
• Rozwiązywanie problemów technicznych
• Kontakt z zagraniczną siedzibą Firmy w celu usprawnień i wdrażania nowości w kwestii funkcjonalności oprogramowania i urządzeń

Nasze wymagania:

•Znajomość nowinek technologicznych
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• Biegłość w poruszaniu się w oprogramowaniu IOS, Android, MS Office
• Mile widziane wykształcenie techniczne
• Samodzielność i umiejętność wyznaczania sobie celów
• Komunikatywność

Oferujemy:

• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-17
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy (wszystko zależy od Ciebie!)
• Możliwość wykorzystywania j. angielskiego w codziennej pracy
• Pracę w młodym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.