Pracownik Obsługi Gości- praca na Lotnisku Chopina

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa Włochy , mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Poszukujesz dodatkowej pracy ? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, a może posiadasz doświadczenie związane z obsługą klienta ?

Jesteś osobą komunikatywną, pogodną, otwartą? Nie boisz się kontaktu z Klientami?

Ponadto posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, a także posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych?

Twoje zadania:

- witanie gości wchodzących do restauracji

- przekazywanie karty gościom, informowanie gości dotyczących użytkowania karty

Oferujemy:

Pracę w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00 (praca zmianowa)

• Pracę przez 5 dni w tygodniu od zaraz

• Stawka- 12-14 zł brutto/h

• Pracę na okres czerwca z możliwością przedłużenia

Umowę zlecenie

• Miłą atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.