Pracownik obsługi biura warsztatu motoryzacyjnego

Eco Tech

02-495 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Eco Tech zajmująca się montażem i serwisem samochodowych instalacji LPG poszukuje osoby do prowadzenia biura oraz obsługi klienta. Mile widziane także kobiety odnajdujące się w branży motoryzacyjnej.

Zadania:
- telefoniczna obsługa Klienta (odbieranie telefonów, umawianie na wizyty)
- przygotowywanie dokumentacji dotyczącej wykonanych usług
- wystawianie dokumentów sprzedaży
- prowadzenie kalendarza serwisu i historii obsługiwanych pojazdów
- nadzór nad stanem magazynowym, zamówienia u dostawców

Wymagania

Wymagania:

- entuzjastyczne podejście do zagadnień technicznych motoryzacji – warunek konieczny
- znajomość podstawowych zasad funkcjonowania pojazdów – warunek konieczny
- znajomość języka angielskim na poziomie przynajmniej średnio-zaawansowanym
- obsługa pakietu MS Office (głównie Word, Excel)
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej, terminala, znajomość zasad wystawiania faktur VAT
- preferujemy osoby życzliwe i jednocześnie asertywne oraz uczciwe

Prezentacja firmy

Jako firma Eco Tech od 19 lat zajmujemy się montażem i serwisem samochod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 200PLN - 6 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta