Pracownik obróbki szkła do pracy w Norwegii

Proffman

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracowników do cięcia szkła. Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego lub norweskiego oraz doświadczenia zawodowego przy obróbce szkła. Dużym atutem jest doświadczenie w pracy na maszynie Bottero.

Oferujemy:
- umowę o pracę ze skandynawskim pracodawcą
- wynagrodzenie od 80 zł/godz.
- pomoc w sprawie noclegu i wyjazdu

Prosimy o przesłanie kompletnego cv zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.

Wymagania

Oczekujemy:
- udokumentowanego doświadczenia zawodowego min. 3 lata
- znajomości technik cięcia szkła
- umiejętności czytania rysunku technicznego
- znajomości j. angielskiego lub j. norweskiego
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w Skandynawii
- mile widziane referencje od poprzednich pracodawców

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy (możliwość zatrudnienia na stałe)
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
80PLN - 85PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
10% dodatku urlopowego
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji