Pracownik obróbki skrawaniem

Euro-Locks Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Euro-Locks Sp. z o.o. Euro-Locks Sp. z o.o. Euro-Locks Sp. z o.o. Euro-Locks Sp. z o.o.
Firma Euro-Locks Sp. z o.o. jest częścią Grupy Lowe & Fletcher, która projektuje, wytwarza i dostarcza zamki na rynku międzynarodowym. Jako że firma powstała w 1889 r., możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz tym, że nadal pozostajemy firmą rodzinną. Dzisiaj specjalizujemy się w systemach zamykających przeznaczonych dla przemysłu, których produkujemy ponad 60 mln sztuk rocznie.

W związku z rozbudową firmy oferujemy interesujące możliwości rozwoju kariery zawodowej, zwłaszcza dla osób utalentowanych, innowacyjnych, zainteresowanych nowoczesnym procesem produkcji.

Jako pracodawca oferujemy stabilne zatrudnienie z pewnym i terminowym wynagrodzeniem, w bardzo dobrych warunkach pracy. Wysoko cenimy pomysłowość i zaangażowanie pracowników.

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska:

  • Prace związane z obsługą tokarki, frezarki konwencjonalnych oraz szlifierki do płaszczyzn.
  • Prace ślusarskie,
  • Odpowiedzialność za stan powierzonych urządzeń i eksploatację zgodną z przeznaczeniem;
  • Przeprowadzanie kontroli, jakości obrobionych detali;
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn skrawających;
  • Znajomość czytania rysunku technicznego;
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe o kierunku: obróbka –skrawanie lub tokarz;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju
  • Premia dla zaangażowanych pracowników;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą opcji "Aplikuj".