Pracownik obróbki poliestru (laminiarz)

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Holandii – fabryki zajmującej się przetwórstwem poliestru, poszukujemy:

PRACOWNIKA OBRÓBKI POLIESTRU (Laminiarz)

Okolice Zwolle/Deventer

- Praca polega na opryskiwaniu oraz klejeniu poliestru

- Docinaniu i dopasowaniu określonych elementów na wymiar na podstawie rysunków i schematów

- Praca przy wnętrzach łodzi, ramach itp.

Oferujemy:

- Praca w fabryce na długi okres czasu

- Wynagrodzenie co tydzień

- Odpłatne zakwaterowanie

- Ok 40/h tygodniowo (możliwość nadgodzin)

Wymagania

Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia w obróbce poliestru (laminowanie, posługiwanie sie pistoletem do klejenia itp.)

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- Mile widziane prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji