Pracownik obróbki metalu - przemysł lotniczy

IPF GROUP S.A.

Francja, 28. departament , zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja, 28. departament

Termin rozpoczęcia: 14/04/2014

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn manualnych typu: giętarka, prasa krawędziowa, nożyce hydrauliczne

- obróbka blach o gabarytach do 2 m (zaginanie, trasowanie, walcowanie, wytłaczanie)

- praca na podstawie rysunku technicznego

- praca z tytanem, aluminium i stalą nierdzewnym

Wymagania

- min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży lotniczej)

- umiejętność obsługi manualnych maszyn do obróbki metalu

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność do wyjazdu na 14/04

Oferujemy:

- umowę o pracę na polskich warunkach

- darmowe zakwaterowanie

- opiekę koordynatora na miejscu

- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji