Pracownik naukowy działu Badawczo-Rozwojowego

Skynamo Aerospace Sp. z o.o

Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik naukowy działu Badawczo - Rozwojowego

W zakresie metrologii

W związku z realizacją projektu Hoverbike poszukujemy pracownika naukowego działu Badawczo - Rozwojowego.

Zakres wykonywanych zadań: Osoba zatrudniona na stanowisku będzie zajmowała się prowadzeniem prac naukowo-badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych w zakresie metrologii, w obszarze automatyki i mechaniki. Do głównych zadań należało będzie mi. in. opracowanie projektu stanowisk i przeprowadzenie badań na stanowiskach:

  • Stanowisko weryfikacji ciągów i momentów oddziaływających na obiekt latający.
  • Stanowisko weryfikacji modelu układu przeniesienia napędu i generacji energii elektrycznej wraz z pomiarami mocy (pomiary momentu obrotowego przy obciążeniu śmigłami), wibracji i temperatur, weryfikacji systemów chłodzenia itd.
  • Stanowisko weryfikacji modelu układu zasilania i sterowania w tym detekcji obiektów/systemów bezpieczeństwa i przyziemienia
  • Stanowisko badawcze do weryfikacji podwozi
  • Stanowisko badawcze do badań wytrzymałościowych i ugięć struktury nośnej
  • Stanowisko do symulacji opływu metodą odymiania

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Stopień doktora nauk-technicznych
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie:

o budowy oraz analizy systemów do pomiarów wielkości nieelektrycznych metodami elektrycznymi,

o kalibracja torów pomiarowych oraz pomiary dynamiczne,

o analiza zjawisk nieelektrycznych przy zastosowaniu czasowych i częstotliwościowych metod przetwarzania sygnałów oraz analogów elektrycznych zjawisk nieelektrycznych,

  • doświadczenie w prowadzeniu prac badawczych i udokumentowany dorobek naukowy w zakresie metrologii/automatyki
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych

Możliwość zatrudnienia na umowę o prace, umowę zlecenie, umowę o dzieło lub faktura.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości