Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • zainteresowania techniczne
  • mile widziane zdolności manualne
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • dobra organizacja pracy

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu
  • konserwacja, montaż i naprawa narzędzi do tłoczenia

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • fundusz socjalny (w tym dofinansowania i pożyczki)
  • transport pracowniczy
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego i awansów

Informujemy, że CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Sohbi Craft Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.”

Prezentacja firmy

W listopadzie 2007 roku powstał polski oddział grupy Sohbi, który... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne