PRACOWNIK NA ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI

G+P Izomont Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: G+P Izomont Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne

DAJEMY MOŻLIWOŚCI

G+P IZOMONT SP. Z O.O. z Centralą we Włocławku oraz Oddziałem w Wiesbaden na terenie Niemiec jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, dysponującym 25 – letnim doświadczeniem oraz zatrudniającą 250 pracowników wraz z kadrą techniczno – zarządzającą. Realizujemy przedsięwzięcia w sektorze energetycznym, budowlanym oraz instalacji sanitarnych. Pracujemy dla znanych koncernów światowych: ALSTOM, SIEMENS, ABB, BASF oraz wielu innych.

Rozszerzając działalność o kolejny sektor związany z budownictwem, w ramach rozwoju naszych struktur planujemy zatrudnienie wysoko kwalifikowanej kadry na następujące stanowisko:

ZADANIA W ZALEŻNOŚCI OD STANOWISKA:

  • WYKONANIE FORM MONTAŻU NA STOŁACH
  • WIĄZANIE STALI ZBROJENIOWYCH
  • WŁOŻENIE W FORMY ZBROJENIA I ZAMONTOWANIE WBUDOWANYCH ELEMENTÓW
  • ZABETONOWANIE I OBRÓBKĘ BETONU
  • KOSMETYKĘ WYKONANYCH ELEMENTÓW
  • OBSŁUGA PODSTAWOWYCH MASZYN OBRÓBKI METALU
  • TERMINOWA REALIZACJA BUDOWY ZGODNIE Z JEJ HARMONOGRAMEM

WYMAGANIA KONIECZNE

  • MIN. WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE
  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU W ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI
  • UMIEJĘTNOŚCI CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO
  • DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, SKRUPULATNOŚĆ ORAZ WYDAJNOŚĆ PRACY
  • UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI SUWNICY I WÓZKÓW WIDŁOWYCH BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM
  • ZNAJOMOŚĆ MASZYN ZBROJARSKICH I DO PREFABRYKACJI STALI
  • ZNAJOMOŚĆ SPECYFIKI WIĄZANIA STALI ZBROJENIOWYCH

OFERUJEMY:

  • DLA KANDYDATÓW – PROFESJONALISTÓW BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI WYNAGRODZENIA ORAZ KORZYŚCI POZA FINANSOWE
  • UDZIAŁ W REALIZACJI PRESTIŻOWYCH INWESTYCJI W KRAJU I/LUB NA BUDOWACH EKSPORTOWYCH
  • STABILNE ZATRUDNIENIE