pracownik na produkcji

TOP-FOL

Góra Kalwaria, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Panią/ Pana do produkcji worków foliowych.

Opis stanowiska pracy:

-Obsługa maszyny - zgrzewarki do produkcji opakowań foliowych na podstawie zleceń produkcyjnych, zgodnie z ustalonymi terminami i jakością;
Rozliczanie i raportowanie stanów ilościowych z wykonanego zlecenia produkcyjnego;
Dokonywanie nastaw maszyn ;
Pakowanie wyrobów i przygotowanie ich do wysyłki;
Współpraca z innymi pracownikami firmy, udzielanie informacji dotyczących bieżących zadań i etapów ich realizacji;
Dbanie o odpowiedni stan maszyny i jej gotowość do pracy;
Utrzymanie w porządku i czystości stanowiska pracy.

Wymagania

Wymagania:

- mile widziana książeczka sanepidowska
- uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym lub chęć nauczenia się
- duża motywacja do pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
- wynagrodzenie stałe + akord
- zatrudnienie na umowę o pracę - pełny etat
- WEEKENDY WOLNE - praca od poniedziałku do soboty rano w systemie 3 zmianowym
- nie przekraczamy miesięcznych norm godzinowych
- prace w miłej atmosferze , w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- lokalizacja miejsca pracy - Góra Kalwaria
- Możliwość przyuczenia

Prezentacja firmy

Od pond 18 lat działamy na rynku jako producent opakowań do przechowywan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nagrody kwartalne ,
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji