Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Pracownik myjni

Miejsce pracy: Holandia, Zeist

Praca w bardzo renomowanej myjni samochodowej:

OPIS STANOWISKA:

- mycie, polerowanie samochodów

- czyszczenie wnętrza samochodów

- odkurzanie i pranie tapicerki samochodowej

WYMAGANIA:

- co najmniej 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat. B i własny transport

- znajomość języka angielskiego bądź niderlandzkiego w stopniu dobrym

- odpowiedzialność i sumienność

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę na dłuższy okres

- pełne ubezpieczenie

- dobre warunki mieszkaniowe

- opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Covebo Work Office Sp. z o.o.