PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

ADF Auto Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ADF AUTO Spółka z o.o.- jedyny taki dealer na dolnośląskim rynku w sprzedaży i obsłudze posprzedażnej samochodów marki FIAT, ALFA ROMEO, IVECO, JEEP, ABARTH, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko :

Opis stanowiska:

Pracownik będzie odpowiedzialny/a za kompleksową obsługę myjni samochodowej.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dokładność,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność.
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Prezentacja firmy

Dealer Samochodowy<br/><br/>Sprzedaż samochodów nowych i używany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne