Pracownik myjni samochodowej - umowa o pracę i dopasowany grafik!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, Swarzędz, Gądki, Luboń, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz, Gądki, Luboń

Poszukujemy osób, które:

  • posiadają prawo jazdy kat. B
  • dokładnych w wykonywaniu powierzonych zadań
  • chcą zdobyć - być może swoje pierwsze - doświadczenie zawodowe

Opis stanowiska:

  • czyszczenie samochodów zgodnie ze standardami przyjętymi przez firmę
  • obsługa myjni automatycznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika
  • doskonale skomunikowane centrum Poznania
  • łatwą pracę w zgranym zespole!

Czekamy właśnie na Ciebie:

  • kliknij teraz przycisk "aplikuj"
  • zadzwoń: 503 075 956
  • napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl
  • zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.